Duży projekt, duże zmiany w Szpitalu!

24.08.2018

Duży projekt, duże zmiany w Szpitalu!

Z ogromną radością informujemy, iż w naszym Szpitalu rozpoczęły się dwie duże inwestycje. Modernizacja Pawilonu III oraz Modernizacja Oddziału Rehabilitacji w Pawilonie IIB.

Dzięki modernizacji Pawilonu III możliwe będzie utworzenie nowych oddziałów, a co za tym idzie Klinik CMKP. Poszerzenie zakresu realizowanych świadczeń w wymienionych dziedzinach medycyny pozwoli kompleksowo leczyć pacjentów w zakresie Chirurgii Dziecięcej oraz Mukowiscydozy.

Natomiast modernizacja Oddziału Rehabilitacji umożliwi szerszej grupie dzieci korzystanie ze świadczeń rehabilitacyjnych oraz podniesie ich jakość.

Obie inwestycje będą zrealizowane dzięki dotacji celowej z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Szczegóły dotyczące projektów:

Modernizacja Pawilonu III

Modernizacja Pawilonu IIB

Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony gdzie będziemy informować Was o postępach prac remontowych.