Ogłoszenia o pracę

Alergolog

zatrudni na stanowisku: Alergolog

Główne zadania:
• Prowadzenie pacjentów w Oddziale Pediatrycznym z Pododdziałem Endokrynologii, Alergologii i Neurologii oraz Poradni Szpitalnej,
• Kierowanie stażami specjalizacyjnymi lekarzy rezydentów,
• Pełnienie dyżurów medycznych (do ustalenia),

Oczekujemy :
• Prawa wykonywania zawodu,
• Tytułu specjalisty w dziedzinie Alergologii,

Dodatkowo :
• Znajomości ustawy o działalności leczniczej,

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej wcześniej ustalonej formy zatrudnienia współpracy,
• Pracę wśród profesjonalistów,
• Możliwość rozwoju zawodowego ( w tym dodatkowe specjalizacje),
• Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej oraz pracę na wyremontowanym oddziale,
• Odległość od Centrum Warszawy 18km.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prawo wykonywania zawodu, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl
Kontakt: Dział Zarządzania Kadrami, tel. 22 76 57 107