Ogłoszenia o pracę

Diagnosta Laboratoryjny

zatrudni na stanowisku: Diagnosta Laboratoryjny

Główne zadania:
• Wykonywanie badań z zakresu serologii transfuzjologicznej oraz gotowość do wykonywania tych badań
( dyżury pod telefonem)
Oczekujemy:
• Aktualne prawo wykonywania zawodu,
• Aktualne uprawnienia do wykonywania badań serologicznych,
• Wykształcenie wyższe kierunkowe (diagnosta laboratoryjny),
• Doświadczenia pracy na podobnym stanowisku (min. trzy lata),
• Znajomość zagadnień z zakresu zakażeń szpitalnych,
• Sprawnej organizacja pracy własnej,
• Umiejętność obsługi MS Office.
Dodatkowo:
• Dyspozycyjność, samodzielność, mobilność.
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bądź innej uzgodnionej wcześniej formie zatrudnienia
• pracę wśród profesjonalistów,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
• odległość od Centrum Warszawy 18km.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl
Kontakt: Dział Zarządzania Kadrami, tel. 22 76 57 107