Ogłoszenia o pracę

Endokrynolog i Diabetolog Dziecięcy

zatrudni na stanowisku: Endokrynolog i Diabetolog Dziecięcy

Główne zadania:
• Prowadzenie pacjentów w nowoczesnym systemie prowadzenia chorych w Oddziale i Poradni Szpitalnej,
• Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej oraz aktualnej wiedzy medycznej,
• Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej,
• Pełnienie dyżurów medycznych (do ustalenia).
Oczekujemy:
• Prawa wykonywania zawodu,
• Tytułu specjalisty w dziedzinie endokrynologii i diabetologii dziecięcej,
• Umiejętności nawiązywania kontaktów, współpracy w zespole,
• Odpowiedzialności i samodzielności.
Dodatkowo:
• Znajomości ustawy o działalności leczniczej.
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej wcześniej ustalonej formy współpracy,
• Pracę wśród profesjonalistów,
• Możliwość rozwoju zawodowego (w tym dodatkowe specjalizacje),
• Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
• Odległość od Centrum Warszawy 18km.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.
W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.
Kontakt: Dział Zarządzania Kadrami, tel. 22 76 57 107 lub 105