Ogłoszenia o pracę

Inspektor ds. Płac

zatrudni na stanowisku: Inspektor ds. Płac

Główne zadania:

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac (z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych),
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT,
  • Tworzenie raportów płacowych, zestawień i sprawozdań na potrzeby pracodawcy, a także do GUS, Urzędu Marszałkowskiego.

Oczekujemy:

  • Minimum średniego wykształcenia (mile widziane wyższe kierunkowe),
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min. trzy lata),
  • Teoretycznej i praktycznej znajomość zagadnień z zakresu przepisów prawa pracy, podatkowych, ubezpieczeń społecznych,
  • Sprawnej organizacja pracy własnej,
  • Zdolności do efektywnej pracy pod presją czasu.

Dodatkowo:

  • Dobrej znajomości ustawy o działalności leczniczej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w życzliwym zespole nastawionym na współpracę,
  • Wspierającą kulturę organizacyjną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18 km.

Aplikacje – CV oraz list motywacyjny, prosimy składać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl,

w tytule wiadomości proszę wpisać „Inspektor ds. Płac”
Termin zgłoszeń: do 31.05.2019 r.