Ogłoszenia o pracę

Logopeda

zatrudni na stanowisku: Logopeda

Główne zadania:
• Dokonywania diagnoz logopedycznych,
• Prowadzenie terapii logopedycznej,
• Działania w zakresie profilaktyki logopedycznej,
• Motywowanie dzieci do działań niwelujących zaburzenia artykulacyjne.
Oczekujemy :
• Wykształcenia kierunkowego zgodnego z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia nr 896 z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami,
• Gotowości do pracy z pacjentem do 18 roku życia na oddziale rehabilitacji,
• Pracy w tygodniu; poniedziałek – czwartek lub poniedziałek – piątek.
Dodatkowo :
• Co najmniej rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku,
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej wcześniej ustalonej formy współpracy,
• Pracę wśród profesjonalistów,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej oraz pracę w wyremontowanym oddziale,
• Odległość od Centrum Warszawy 18km.

Termin składania ofert: 31.03.2019r.
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prawo wykonywania zawodu, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl
Kontakt: Dział Zarządzania Kadrami, tel. 22 76 57 107