Ogłoszenia o pracę

Neurolog Dziecięcy

zatrudni na stanowisku: Neurolog Dziecięcy

Główne zadania:

  • Prowadzenie pacjentów w nowoczesnym systemie prowadzenia chorych w Oddziale i Poradni Szpitalnej,
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej oraz aktualnej wiedzy medycznej,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej,
  • Pełnienie dyżurów medycznych (do ustalenia).

Oczekujemy:

  • Prawa wykonywania zawodu,
  • Tytułu specjalisty w dziedzinie neurologii dziecięcej,
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, współpracy w zespole,
  • Odpowiedzialności i samodzielności.

Dodatkowo:

  • Znajomości ustawy o działalności leczniczej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej wcześniej ustalonej formy współpracy,
  • Pracę wśród profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym dodatkowe specjalizacje),
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18km.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.
W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.
Kontakt: Dział Zarządzania Kadrami, tel. 22 76 57 107 lub 22 76 57 105