Ogłoszenia o pracę

Pielęgniarka / Pielęgniarz

zatrudni na stanowisku: Pielęgniarka / Pielęgniarz

Główne zadania:

  • Sprawowanie bezpośredniej opieki nad pacjentami przebywającymi w Oddziale Pediatrii,
  • Realizacja kompleksowych świadczeń pielęgniarskich w oparciu o aktualną wiedzę i kwalifikacje.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min średnie pielęgniarskie,
  • Doświadczenia w zawodzie w tym pracy z dziećmi.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Nowo otwarty, nowoczesny Oddział Pediatrii,
  • Lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18 km.

Aplikacje – CV oraz list motywacyjny, prosimy składać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl,
w tytule wiadomości proszę wpisać Pielęgniarka / Pielęgniarz
Termin zgłoszeń: do 31.07.2019 r.