BIP
E-rejestracja
Ogłoszenia o pracę

Lekarz specjalista chorób płuc dzieci

zatrudni na stanowisku: Lekarza specjalisty chorób płuc dzieci

Główne zadania:

  • Konsultowane pacjentów w ramach Poradni Chorób Płuc,
  • Konsultowanie pacjentów hospitalizowanych,
  • Prowadzenie pacjentów w Pododdziale Alergologii.

Wymagania:

  • Tytuł specjalisty w dziedzinie chorób płuc dzieci.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Specjalizacja w dziedzinie pediatrii.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę lub w formie kontraktu,
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • dostęp do badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w świeżo wyremontowanym oddziale, spełniającym wymagania stawiane szpitalom w XXI wieku (sale jednoosobowe),
  • atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej (odległość od Centrum Warszawy 18 km).

Wymagane dokumenty: CV, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107

Przesyłając dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez SZPZOZ im. Dzieci Warszawy Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry@szpitaldziekanow.pl.