Szpital otrzyma sprzęt medyczny od Fundacji WOŚP

02.04.2019

Podczas dwudziestu siedmiu dotychczasowych Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać ponad miliard złoty. Celem ostatniego  finału, który odbył się 13 stycznia 2019 r. było zebranie środków na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Z ogromna radością informujemy, iż Szpital w Dziekanowie Leśnym został zakwalifikowany do przekazania mu w darze od Fundacji WOŚP 64 rzędowego aparatu do badań tomografii komputerowej oraz rentgenowskiego aparatu stacjonarnego typu telekomando.

Ten nowoczesny sprzęt diagnostyczny pozwoli podnieść jakość świadczonych usług w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym.