BIP
Dyrekcja i Administracja

mgr Jadwiga Kossakowska – Zastępca Dyrektora ds. Personalnych

mgr Jadwiga Kossakowska – Zastępca Dyrektora ds. Personalnych

 

Sekretariat – Telefon: (22) 76 57 356

Pielęgniarka, absolwentka Liceum Medycznego Pielęgniarstwa w Łomży, absolwentka Politechniki Radomskiej oraz studiów podyplomowych Akademia Trenera Instytutu Rozwoju Biznesu i Uczelni Łazarskiego.

Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zarządzaniu. Pracę rozpoczynała w branży farmaceutycznej, następnie bankowości i ubezpieczeniach. Realizowała zadania związane z restrukturyzacją firmy, optymalizacją kosztów, centralizacją pionu kadr, budowaniem centrum usług wspólnych, tworzeniem i wdrożeniem nowoczesnych narzędzi wspierających zarządzanie kadrami, w tym systemy informatyczne. Od 2001 roku członek Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. W latach 2009 – 2018 pracowała w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wolontariusz i ambasador programów skierowanych do kobiet. Autor wielu projektów z obszaru corporate social responsibility i employer brandingu. W roku 2010, ekspert z głosem doradczym w zespole Minister Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania w Biurze Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, od 2015 roku ekspert w projekcie dotyczącym oceny jakości kształcenia i sylwetki zawodowej absolwenta Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Zainteresowana tematyką Work Life Balance i rozwiązaniami radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Żona i matka 5 dzieci.

Mazowsze serce Polski
© Copyright 2021 SZPZOZ        Realizacja MediaHealth