Ogłoszenia o pracę

Pracownik w dziale Aparatury Medycznej

zatrudni na stanowisku: Pracownik w Dziale Aparatury Medycznej,
Dział Techniczno – Eksploatacyjny

Główne zadania:

  • Nadzór i odpowiedzialność za prawidłowe działanie oraz stan techniczny sprzętu/aparatury medycznej.
  • Nadzór nad zleconymi naprawami, przeglądami, dostawami, montażem sprzętu/aparatury medycznej z firmami świadczącymi usługi w tym zakresie.
  • Prowadzenie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej urządzeń medycznych w tym ewidencji naprawianego sprzętu i aparatury medycznej.
  • Planowanie zakupów, analiza i opiniowanie wniosków o zakupy inwestycyjne sprzętu i aparatury medycznej.
  • Przygotowywanie wniosków na usługi serwisowe aparatury medycznej i nadzór nad realizacją umów, zgodnie z ustawą o Zamówieniach Publicznych oraz współpraca z kierownikami pionów w przygotowywaniu specyfikacji wymagań technicznych (opisu przedmiotu zamówienia) przy przetargach na zakup sprzętu, aparatury medycznej.
  • Przyjmowanie od użytkowników zgłoszeń i zleceń serwisowych związanych z aparaturą medyczną.
  • Gromadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi zasadami archiwizacji.
  • Przygotowywanie i prowadzenie korespondencji z serwisami aparatury medycznej.
  • Wsparcie w pracach administracyjnych, itp.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego.
  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku będzie to dodatkowym atutem.
  • Odpowiedzialności i samodzielności.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, współpracy w zespole.
  • Mile widziane uprawnienia w zakresie wykonywania przeglądów aparatury medycznej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Stabilne i atrakcyjne warunki współpracy.
  • Pracę wśród profesjonalistów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej.
  • Odległość od Centrum Warszawy 18 km.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107