Ogłoszenia o pracę

Diagnosta Laboratoryjny

zatrudni na stanowisku: Diagnosta Laboratoryjny

Główne zadania:

  • Wykonywanie badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej,
  • Praca w ramach dyżurów medycznych,

Oczekujemy:

  • Aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (diagnosta laboratoryjny),
  • Doświadczenia pracy na podobnym stanowisku (min. trzy lata),
  • Sprawnej organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność obsługi MS Office,
  • Mile widziana znajomość obsługi ATD-Software

Dodatkowo:

  • Dyspozycyjność, samodzielność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bądź innej uzgodnionej wcześniej formie zatrudnienia
  • pracę wśród profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • odległość od Centrum Warszawy 18km.

Wymagane dokumenty: CV, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl

Kontakt: Dział Zarządzania Kadrami, tel. 22 76 57 107