Ogłoszenia o pracę

Neurolog Dziecięcy

Zobacz również

  • DYREKTOR
    zatrudni na stanowisku: Neurolog Dziecięcy

Główne zadania:
• Konsultowanie pacjentów w ramach Poradni Neurologicznej
• Konsultowanie pacjentów hospitalizowanych
• Prowadzenie pacjentów w Pododdziale Neurologicznym

Oczekujemy:
• Tytułu specjalisty w dziedzinie neurologii dziecięcej lub specjalizacji II stopnia w dziedzinie neurologii dziecięcej

Dodatkowo:
• Specjalizacja w dziedzinie pediatrii

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w formie kontraktu lub innej wcześniej ustalonej formy współpracy (w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin)

• Pracę w zespole profesjonalistów

• Bardzo dobrą atmosferę pracy

•Dostęp do badań diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych

•Możliwość rozwoju zawodowego

•Pracę w świeżo wyremontowanym oddziale, spełniającym wymagania stawiane szpitalom w XXI wieku (sale jednoosobowe)

•Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej (odległość od Centrum Warszawy 18km)

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.
W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z Kierownikiem Pionu Zachowawczego (lek. Piotr Hatrmann), telefon 22 76-57-136 lub 22 76-57-162 (sekretariat), mail:

piotr.hartmann@szpitaldziekanow.pl