Pielęgniarka Epidemiologiczna / Pielęgniarz Epidemiologiczny

zatrudni na stanowisku: Pielęgniarka Epidemiologiczna / Pielęgniarz Epidemiologiczny

Główne zadania:

  • Kontrola stanu epidemiologicznego Szpitala,
  • Nadzór nad realizacja procedur związanych z kontrola oraz zwalczaniem zakażeń,
  • Identyfikacja, rejestrowanie i monitorowanie zakażeń szpitalnych,
  • Współpraca z członkami Komitetu i Zespołu Kontroli Zakażeń Szpitalnych w zakresie realizacji programów profilaktyki i kontroli zakażeń,
  • Współpraca z Państwową Inspekcja Sanitarną,
  • Planowanie, organizowanie i prowadzenie szkoleń personelu medycznego i pomocniczego w zakresie profilaktyki i zwalczania zakażeń,
  • Koordynacja wprowadzania standardów oraz procedur z zakresu profilaktyki i zwalczania zakażeń szpitalnych,
  • Prowadzenie i nadzór nad wszelką dokumentacją medyczna związaną z zakażeniami szpitalnymi,
  • Uczestnictwo w planowaniu opieki nad pacjentem, który stwarza ryzyko epidemii.

Oczekujemy:

  • Aktualnego prawa wykonywania zawodu,
  • Tytułu magistra w kierunku pielęgniarstwa,
  • Tytułu specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego lub higieny i epidemiologii lub kurs kwalifikacyjny   ( w okresie przejściowym do dnia 31 grudnia 2020r.),
  • Doświadczenia pracy na podobnym stanowisku (min. trzy lata),
  • Sprawnej organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność obsługi MS Office,

Dodatkowo:

  • Decyzyjność, samodzielność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę wśród profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • odległość od Centrum Warszawy 18km.

Wymagane dokumenty: CV, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl

Kontakt: Dział Zarządzania Kadrami, tel. 22 76 57 107