Ogłoszenia o pracę

Pielęgniarka Operacyjna

zatrudni na stanowisku: Pielęgniarka Operacyjna

Główne zadania:

  • Przygotowanie sali operacyjnej do zabiegów w niezbędny sprzęt medyczny,
  • Instrumentowanie do  zabiegów operacyjnych,
  • Dbanie o bezpieczeństwo pacjenta,
  • Prowadzenie  dokumentacji dotyczącej zabiegu operacyjnego.

Oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie medyczne z zakresu pielęgniarstwa, preferowane wyższe o kierunku pielęgniarstwo;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • posiadanie kursu kwalifikacyjnego/specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego;
  • doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym umożliwiające instrumentowanie przy operacjach;
  • orientacja na pacjenta, empatia, chęć niesienia pomocy innym, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własne

Oferujemy:

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa kontraktowa, umowa o pracę),
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18 km.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 106 lub 107

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych
w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.