Ogłoszenia o pracę

Koordynator ds. Inwestycji i Remontów

zatrudni na stanowisku: Koordynator ds. Inwestycji i Remontów

Główne zadania:

  • Koordynacja zadań wynikających z realizowanych inwestycji, remontów i modernizacji.
  • Planowanie oraz nadzór nad pracami przewidzianymi do wykonania, szczególnie w zakresie merytorycznym – w odniesieniu do rzetelności realizowanych prac, fachowości wykonania oraz dotrzymywania założonych terminów.
  • Koordynowanie oraz kontrola robót związanych z nadzorem technicznym, sprawowanym w trakcie budowy i/lub przebudowy infrastruktury Szpitala przez pracowników i wykonawców zewnętrznych.
  • Prowadzenie sprawozdawczości wynikającej z realizowanych zadań oraz przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej.
  • Nadzór i koordynacja opracowywanych sprawozdań inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych.
  • Przekazywanie do eksploatacji (użytkowania) zrealizowanych zadań inwestycyjnych, modernizacyjnych i remontowych.
  • Koordynacja prowadzonych prac projektowych oraz przygotowywanej dokumentacji technicznej.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (mile widziany kierunek: budownictwo).
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Znajomości prawa budowlanego oraz prawa i przepisów dotyczących zamówień publicznych.
  • Podstawowej wiedzy z zakresu prowadzenia procesu inwestycyjnego.
  • Sprawnej organizacji pracy własnej.
  • Umiejętności ustalania priorytetów i podejmowania decyzji.
  • Zdolności do efektywnej pracy pod presją czasu.
  • Biegłej znajomości pakietu MS Office (w szczególności programów Excel i Word).
  • Uprawnień Inspektora Nadzoru Budowlanego lub innych uprawnień z obszaru budownictwa co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę.
  • Pracę w zespole profesjonalistów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej, w odległości 18 km od Centrum Warszawy.

Aplikacje – CV oraz list motywacyjny, prosimy składać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl
Termin zgłoszeń: do 18.11.2019 r.

Kontakt: Dział Zarządzania Kadrami, tel. 22 76 57 107