Ogłoszenia o pracę

Radca Prawny

zatrudni na stanowisku: Radca Prawny

Główne zadania:

  • Prowadzenie kompleksowej, bieżącej obsługi prawnej podmiotu sektora ochrony zdrowia,
  • Prawna obsługa realizacji kontraktów z NFZ,
  • Opracowywanie, doradztwo i opiniowanie projektów aktów wewnątrzzakładowych, w tym: regulaminów, procedur, umów, aneksów,
  • Doradztwo prawne w postępowaniach przetargowych i zamówieniach publicznych,
  • Świadczenie obsługi prawnej w szczególności dla branży medycznej,
  • Świadczenie doradztwa prawnego w zakresie prawa podatkowego,
  • Świadczenie doradztwa prawnego w zakresie prawa pracy,
  • Udzielanie porad prawnych, wyjaśnień, opinii,
  • Korespondencja z urzędami, sądami,
  • Redagowanie zapisów umów o pracę oraz cywilnoprawnych,
  • Weryfikacja i aktualizacja dokumentów pod kątem dopasowania do wymogów prawnych,
  • Reprezentacja Szpitala w sporach z organami administracji publicznej.

Oczekujemy:

  • Uzyskania tytułu radcy prawnego,
  • Wykształcenia wyższego prawniczego,
  • Znajomości przepisów regulujących prawa i obowiązki pracowników ochrony zdrowia,
  • Znajomości zasad wykonywania zawodów medycznych,
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy z klientem,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu i nad kilkoma projektami jednocześnie,
  • Łatwości i precyzji w wyrażaniu myśli na piśmie,
  • Biegłej znajomości obsługi komputera.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od granic Warszawy 5 km.

Termin składania ofert: 22.10.2021 r.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107 lub 106