BIP
E-rejestracja
Ogłoszenia o pracę

Sekretarka/sekretarz w Dziale Informatyki

zatrudni na stanowisku: Sekretarka/sekretarz w Dziale Informatyki

Główne zadania:

  • Organizacja pracy w sekretariacie Działu Informatyki – koordynacja oraz nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów i informacji,
  • Dbanie o prawidłowy obieg korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, w tym wysyłanie korespondencji,
  • Obsługa elektronicznego obiegu dokumentów (EZD),
  • Obsługa dokumentacji magazynowej Działu IT,
  • Przygotowywanie pism, zestawień, prezentacji, redagowanie dokumentów, opisywanie faktur.
  • Wsparcie działu IT w bieżących zadaniach administracyjnych,
  • Wsparcie pracowników w codziennych czynnościach biurowych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego,
  • Doskonałej organizacji pracy własnej, punktualności i terminowości,
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych i kultury osobistej,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywanie obowiązków,
  • Osoby dynamicznej, przejawiającej inicjatywę, nastawionej na cele,
  • Posiadającej umiejętności samodzielnego działania i rozwiązywania problemów,
  • Znajomości języka angielskiego (mile widziane),
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę wśród profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107