Ogłoszenia o pracę

Specjalista ds. Aparatury Medycznej

zatrudni na stanowisku: Specjalista ds. Aparatury Medycznej

Główne zadania:

  • Nadzór i odpowiedzialność za prawidłowe działanie oraz stan techniczny sprzętu/aparatury medycznej,
  • Nadzór, udział i kontrola w okresowych przeglądach technicznych sprzętu/aparatury medycznej w tym wykonywanie badań technicznych w zakresie posiadanych uprawnień,
  • Nadzór nad zleconymi naprawami, przeglądami, dostawami, montażem sprzętu/aparatury medycznej z firmami świadczącymi usługi w tym zakresie.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego,
  • Doświadczenia zawodowego min. 2 lata,
  • Odpowiedzialności i samodzielności,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów, współpracy w zespole,
  • Mile widziane uprawnienia SEP eksploatacyjne do 1kV oraz z serwisów aparatury medycznej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki współpracy,
  • Pracę wśród profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18 km.

Aplikacje – CV oraz list motywacyjny, prosimy składać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl,
w tytule wiadomości proszę wpisać „Specjalista ds. Aparatury Medycznej”
Termin zgłoszeń: do 15.11.2019 r.