Ogłoszenia o pracę

Specjalista w Dziale Strategii i Rozwoju

zatrudni na stanowisku: Specjalista w Dziale Strategii i Rozwoju

Główne zadania:

  • Nadzór nad procesem realizacji staży kierunkowych oraz praktyk lekarskich,
  • Obsługa Systemu Monitorowania Kształcenia w zakresie szkolenia specjalizacyjnego lekarzy rezydentów (mile widziana znajomość systemu),
  • Organizacja współpracy z Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego i Instytutem Matki i Dziecka w zakresie funkcjonujących w Szpitalu Klinik,
  • Organizacja administracyjna posiedzeń Rady Społecznej podmiotu leczniczego,
  • Badanie satysfakcji pacjenta oraz cykliczna jej analiza,
  • Budowanie marki Szpitala poprzez udział w projektach, konkursach oraz kreowanie pozytywnego wizerunku podmiotu leczniczego,
  • Prowadzenie Kancelarii Głównej i Sekretariatu (wyłącznie w zastępstwie),
  • Tworzenie i aktualizacja treści zawartych w intranecie, oraz w mediach społecznościowych,
  • Tworzenie i redakcja komunikatów, raportów, prezentacji, umów, procedur,
  • Prowadzenie polityki informacyjnej Szpitala,
  • Nadzór nad prawidłowym nazewnictwem komórek organizacyjnych oraz oznakowaniem obiektów szpitalnych podmiotu leczniczego,
  • Współpraca z Ministerstwem Zdrowia i Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim w zakresie obsługi umów na szkolenia lekarzy skierowanych do odbycia szkolenia specjalizacyjnego.

Oczekujemy :

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • Wykształcenia wyższego,
  • Dobrej znajomości programów : MS Excel, MS Word, Power Point,
  • Samodzielności, sumienności oraz zaangażowania w pracę,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę wśród profesjonalistów,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Praca w godzinach 7:55-15:30,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18km.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl

Kontakt: Dział Zarządzania Kadrami, tel. 22 76 57 107