Ogłoszenia o pracę

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

zatrudni na stanowisku: Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Główne zadania:

  • Ewidencja środków trwałych:
  • Prowadzenie ewidencji nowych zakupów dot. majątku trwałego, drukowanie etykiet, przygotowanie protokołów zdawczo-odbiorczych, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji,
  • Koordynacja procesu likwidacji / sprzedaży składników majątkowych,
  • Przeprowadzenie inwentaryzacji majątku trwałego i rozliczanie jej wyników,
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów,
  • Oznakowanie składników majątkowych,
  • Tworzenie i aktualizacja procedur w zakresie ewidencji majątku trwałego,
  • Uczestnictwo w nowych projektach w obszarze środków trwałych,
  • Weryfikacja oraz udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych np. CIT i JPK ,
  • Analiza zdarzeń gospodarczych w aspekcie obowiązków informacyjnych na gruncie przepisów analiza oraz weryfikacja dokumentacji księgowej pod względem rozliczeń podatkowych,
  • Przygotowywanie pism oraz wniosków kierowanych do organów podatkowych,
  • Identyfikacja obszarów potencjalnego ryzyka podatkowego,
  • Bieżąca analiza przepisów i orzecznictwa w zakresie podatków,
  • Monitorowanie zmian prawa podatkowego i finansowego,
  • Prowadzenie ewidencji księgowej dotacji.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Kilkuletniego doświadczenia w zakresie środków trwałych – warunek konieczny,
  • Znajomości rozliczania dotacji,
  • Praktycznej znajomości zagadnień księgowych i podatkowych – pełna księgowość,
  • Znajomości zasad rachunkowości finansowej,
  • Umiejętności redagowania pism urzędowych i prowadzenia komunikacji służbowej,
  • Silnej motywacji i zaangażowania w pracę,
  • Biegłej obsługi MS Office,
  • Proaktywnego rozwiązywanie problemów, inicjowania zmian,
  • Doskonałej organizacji pracy, samodzielności w działaniu, systematyczności, skrupulatności, terminowości,
  • Dobrego poziomu komunikacji interpersonalnej oraz efektywnej pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę wśród profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18 km.

Aplikacje – CV oraz list motywacyjny, prosimy składać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl,
w tytule wiadomości proszę wpisać „Starsza Księgowa / Starszy Księgowy”
Termin zgłoszeń: do 21.02.2020 r.

Kontakt: Dział Zarządzania Kadrami, tel. 22 76 57 107