Ogłoszenia o pracę

Technik elektroradiologii

zatrudni na stanowisku: Technik elektroradiologii

Główne zadania:

  • przygotowanie pacjenta do badania
  • samodzielne wykonywanie badań RTG i TK
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji medycznej, archiwizacja skierowań i wydawanie opisów badań pacjentom
  • rejestracja telefoniczna pacjentów na badania USG i TK

 Oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego technik elektroradiologii lub wyższe z zakresu elektroradiologii,
  • Kurs ochrony radiologicznej pacjenta,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w pracy z „małym” pacjentem
  • Umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji pracy

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Pracę w systemie 12 godzinnym,
  • Możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie (TK i RTG firmy Siemens),
  • Bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie współpracowników.
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18km.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107 lub 105