Ogłoszenia o pracę

Pracownik Gospodarczy

Zatrudni na stanowisku: Pracownik gospodarczy.

Główne zadania:

  • Wykonywanie czynności porządkowych i utrzymanie czystości zewnętrznej części Szpitala min:
    • Koszeniu trawy (sezonowo),
    • Zbieraniu liści (sezonowo),
    • Odśnieżaniu (sezonowo),
    • Utrzymywaniu czystości na chodnikach wokół Szpitala.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie zawodowe,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę wśród profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18km.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl

Kontakt: Dział Zarządzania Kadrami, tel. 22 76 57 107