BIP
E-rejestracja
Nasz szpital

Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym został założony w 1967 r. Wpisany do Rejestru Samodzielnych Publicznych Zakładów Zdrowotnych 29 grudnia 1997 roku. Obecnie funkcjonujący Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej utworzony został przez Samorząd Województwa Mazowieckiego Uchwałą nr 90/01 Sejmiku Województwa Mazowieckiego z dnia 29 października 2001 r.

Placówka położona jest przepięknym rejonie i mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej w odległości 18 km od Centrum Warszawy. Zespół Szpitali powstał z połączenia placówki w Dziekanowie Leśnym oraz Szpitala Zakaźnego przy ulicy Siennej.
Szpital realizuje kontrakt zawarty z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie pediatrii, rehabilitacji dziecięcej, chirurgii dziecięcej, otorynolaryngologii dziecięcej, chorób płuc dzieci.

Szpital poza realizacją usług refundowanych z NFZ posiada bogatą ofertę badań diagnostycznych na zasadach komercyjnych. Szpitalne Laboratorium specjalizuje się w badaniach dotyczących zakażenia bakteriami wywołującymi Boreliozę oraz w badaniach alergologicznych.

Regulamin Organizacyjny

Załącznik nr 1 do Regulaminu Organizacyjnego – Schemat Organizacyjny

Załącznik nr 2 do Regulaminu Organizacyjnego – Cennik Usług

Załącznik nr 3 do Regulaminu Organizacyjnego

Załącznik nr 4 do Regulaminu Organizacyjnego

Statut Szpitala

Uchwała nr 80/18 Sejmiku Województwa Mazowieckiego z dnia 22 maja 2018 r. zmieniająca Statut

Uchwała nr 153/20 Sejmiku Województwa Mazowieckiego z dnia 20 listopada 2020 r. zmieniająca Statut

Mazowsze serce Polski
© Copyright 2024 SZPZOZ        Realizacja MediaHealthPolityka prywatności