BIP
E-rejestracja
Dla pacjentów i rodziców
  • Informacje ogólne

Świadczenia zdrowotne związane z badaniem stanu zdrowia pacjentów zgłaszających się do Szpitala, postępowaniem diagnostycznym niezbędnym do podjęcia decyzji o hospitalizacji, przyjmowaniem pacjentów zakwalifikowanych do leczenia szpitalnego wykonywane są w Izbie Przyjęć. Pacjentom niezakwalifikowanym do leczenia szpitalnego udzielane są ambulatoryjne świadczenia zdrowotne.

Dokumenty niezbędne podczas rejestracji na Izbie Przyjęć:

  • PESEL Dziecka,
  • Książeczka Zdrowia Dziecka,
  • Skierowanie do Szpitala.

Izba przyjęć Szpitala czynna jest całodobowo.

Zapisy do poradni specjalistycznych działających w  SZPZOZ im. Dzieci Warszawy odbywają się poprzez Rejestracje.

Poradnie zachowawcze 7:00-16:30 od poniedziałku do piątku, tel. 22/76 57 223, email: poradniezachowawcze@szpitaldziekanow.pl

Poradnie zabiegowe 7:30 – 15:00 od poniedziałku do piątku, tel. 22/ 76 57 210 lub (230,305), email: rejestracja@szpitaldziekanow.pl


Szanowni Państwo,

Podmiotem realizującym świadczenia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej  na terenie gminy Łomianki jest:

NZOZ Medicinal Center Marzena Grinda

Warszawska 31, 05-092 Łomianki

tel. 727 426 789.


  • Dodatkowe informacje

Rodzic pacjenta może całodobowo przebywać z dzieckiem w Szpitalu. Towarzyszenie dziecku w chwili choroby i cierpienia ma ogromne znaczenie dla jego samopoczucia i przebiegu leczenia.  Zaleca się, aby odwiedziny (dodatkowe osoby) odbywały się w godzinach 8:00-20:00. Osoby odwiedzające proszone są o zachowanie porządku i przestrzeganie Regulaminu Szpitala. W czasie obchodu lekarskiego odwiedzający powinni opuścić salę chorych. Ze względu na dobro Pacjentów prosimy, aby osoby z objawami infekcji nie odwiedzały w tym czasie pacjentów.

Do dyspozycji rodziców na terenie Szpitala znajduje się hotel z 3 pokojami rodzinnymi jednoosobowymi i dwuosobowymi.


***W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCYMI PRACAMI INWESTYCYJNYMI NA TERENIE SZPITALA DO KOŃCA MAJA 2024

NIE MA MOŻLIWOŚCI WYNAJMU POKOI RODZINNYCH W NASZEJ PLACÓWCE***

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY.


Informujemy, że od dnia 15.03.2024 r. pokoje rodzinne będą wynajmowane wyłącznie rodzicom/opiekunom dzieci hospitalizowanych w Klinicznym Oddziale Chorób Płuc – Centrum Leczenia Mukowiscydozy. Powyższa decyzja spowodowana jest koniecznością wyłączenia z użytkowania trzech pokoi. Dwa pozostałe pokoje będą stanowić zabezpieczenie dla opiekunów dzieci chorych na mukowiscydozę, które wymagają cyklicznych pobytów w szpitalu.

Rezerwacji można dokonać w godz. 9.00-15.00 drogą mailową organizacja@szpitaldziekanow.pl lub telefonicznie 22 765 73 37.
Należy podać następujące dane do umowy: imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr PESEL (dane rodzica), telefon kontaktowy, termin pobytu.
Koszt wynosi 80 zł brutto za dobę. Płatność przelewem lub gotówką w kasie (budynek administracji, pon.-pt., godz 9.00-15.00). Serdecznie zapraszamy do skorzystania.

Wjazd na teren Szpitala jest obecnie bezpłatny, ale ograniczony dostępnością miejsc z powodu realizacji inwestycji „Budowy nowej Izby Przyjęć”.

Ponadto na terenie Szpitala znajduje się bufet, w którym rodzice czy opiekunowie mogą odpłatnie zamówić i zjeść ciepły posiłek.

Zapraszamy do zapoznania się z Cennikiem Usług Szpitala oraz Mapą Szpitala.

Cennik Usług Szpitala

Mapa Szpitala

 

Numer rachunku bankowego prowadzonego dla SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

MBS w Łomiankach 89 8009 0007 0000 0475 2001 0005

 

Mazowsze serce Polski
© Copyright 2024 SZPZOZ        Realizacja MediaHealthPolityka prywatności