1% podatku na Rozwój Pediatrii

Szanowni Państwo,

W związku z trwającym obecnie okresem rozliczeń, zachęcamy do przekazywania jednego procenta podatku dochodowego dla naszego szpitala.

Dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Pediatrii mamy możliwość pozyskiwania w ten sposób środków na finansowanie zakupów sprzętu służącego leczeniu oraz poprawie warunków hospitalizacji dzieci i ich rodziców, finansowanie szkoleń dla personelu medycznego.

W roku 2020 z pozyskanej w ten sposób kwoty sfinansowano m. in. zakup medycznych termometrów bezdotykowych ThermoFocus, szczególnie przydatnych w okresie trwającej pandemii.

Aby przekazać dla nas 1 procent swojego podatku, wystarczy w formularzu PIT podać numer KRS Fundacji Rozwoju Pediatrii 0000315450, a w celach szczegółowych wpisać „PEDIATRIA DZIEKANÓW”.

Dziękujemy!