Budżet Obywatelski Mazowsza „Ścieżka edukacyjno-rekreacyjna na terenie Szpitala w Dziekanowie Leśnym”

21.09.2021

Drodzy pacjenci, rodzice oraz okoliczni mieszkańcy,

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż nasi wspaniali mieszkańcy Gminy Łomianki ponownie jak w zeszłym roku zgłosili projekt do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza „Ścieżka edukacyjno-rekreacyjna na terenie Szpitala w Dziekanowie Leśnym” – Projekt nr 36, Ogólnowojewódzki.
To od Was zależy, czy tym razem projekt, który zakłada utworzenie strefy edukacji i czynnej aktywności dla pacjentów Szpitala oraz ich opiekunów, a także dla mieszkańców pobliskich terenów uda się zrealizować. Rok temu zabrakło bardzo niewielu głosów, aby projekt znalazł się w grupie wygranych. Tym razem wierzymy, że wspólnymi siłami przyczynimy się do realizacji projektu, który będzie służył Nam wszystkim.
Jeśli projekt otrzyma odpowiednią ilość głosów, powstanie ścieżka, która będzie pełnić funkcję edukacyjno- rekreacyjną, pojawią się także tablice informacyjne oraz wiaty na rowery. Tematem przewodnim na tablicach będą owady, ptaki oraz zwierzęta zamieszkujące Kampinoski Park Narodowy. Przewidziany jest również montaż monitoringu , który byłby środkiem bezpieczeństwa dla użytkowników zagospodarowanego terenu.
Serdecznie zapraszamy do głosowania na ww. projekt. Tym razem musi się udać!
Głosujcie, udostępniajcie i mówcie o projekcie głośno. Każdy Wasz głos jest dla nas niezwykle cenny.
Dziękujemy za Wasze wsparcie

Link do projektu 36: