E-rejestracja

Głosuj na Serenadowy Kącik dla Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym

28.11.2023

Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym został zgłoszony i zakwalifikowany do konkursu w głosowaniu na Serenadowy Kącik dla dzieci. Prosimy o oddanie głosu na nasz Szpital.

Serenadowe kąciki zabaw tworzy duża interaktywna zabawka, która zawiera cztery gry edukacyjne, które znakomicie rozwijają koordynację ruchową i koncentrację dzieci oraz pobudzają ich wyobraźnię. Dodatkowo każdy kącik wyposażony jest w dziecięce mebelki w ciepłej, żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada. Regał pełen zabawek, układanek, klocków oraz „serowych” kolorowanek. Tak wyposażony Serenadowy kącik zabaw to znakomita alternatywa do elektroniki, która jest najczęstszą formą „rozrywki” dla dzieci.

Głosowanie odbędzie się od 1 do 17 grudnia 2023 r.

5 szpitali z największą liczbą głosów otrzyma Serenadowy Kącik Zabaw.

Wyniki konkursu z listą nagrodzonych placówek zostaną opublikowane na stronie projektu.

Pamiętaj, Twoje zgłoszenie to radość dla dzieci!

Leszek Giziński
Dział Strategii i Rozwoju