BIP
Aktualności

Informacja – Poradnie Specjalistyczne

31.03.2020

Informacja – Poradnie Specjalistyczne

Uprzejmie informujemy, że Poradnie Specjalistyczne działające w naszym Szpitalu nie zaprzestały udzielania świadczeń opieki zdrowotnej. Poradnie kontynuują swoją działalność, a lekarze udzielają porad w sytuacjach tego wymagających. Uwzględniając jednakże ryzyko transmisji zakażenia wirusem SARS-CoV-2, wywołującym chorobę COViD-19, informujemy że zmieniony został sposób funkcjonowania Poradni Specjalistycznych. Dokładamy wszelkich starań, aby nie doprowadzać do niepotrzebnego zagęszczenia osób oczekujących w poczekalniach na wizytę, aby zachowane zostały zasady izolacji. Dlatego też wprowadziliśmy możliwość udzielania konsultacji lekarskich za pośrednictwem narzędzi teleinformatycznych (dotyczy to Pacjentów stabilnych, gdzie nie zachodzi zagrożenie dla życia i zdrowia, a ocena stanu zdrowia i zakres niezbędnych czynności do zrealizowania, nie wymaga osobistego kontaktu z personelem medycznym).

Pracownicy Rejestracji i lekarze będą dzwonić do Państwa, dlatego prosimy o odbieranie telefonów ze szpitala. Prosimy również o telefoniczny kontakt ze szpitalem w przypadkach wątpliwych, również wtedy kiedy nie było kontaktu z naszej strony. Numer telefonu Rejestracji Poradni Specjalistycznych

tel. (22) 76 57 210

tel. (22) 76 57 230

tel. (22) 76 57 305

 

Informujemy również, że kontynuujemy leczenie pacjentów w ramach programów lekowych prowadzonych w Klinicznym Oddziale Pediatrii z Pododdziałem Endokrynologicznym oraz Klinicznym Oddziale Chorób Płuc, jednakże wcześniej zaplanowane terminy przyjęć mogą ulec zmianie. Będą Państwo informowani telefonicznie o zaplanowanych nowych terminach.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Rejestracją Poradni Specjalistycznych. Pacjenci w ramach programów lekowych przyjmowani będą w ww. Poradniach w bezpiecznych epidemiologicznie warunkach.

Mazowsze serce Polski
© Copyright 2020 SZPZOZ        Realizacja MediaHealth