E-rejestracja

03.07.2023

Nowa karetka w naszym Szpitalu

Mamy nową karetkę!

W dniu 29.06.2023 r. odbyło się uroczyste przekazanie karetki od Komitetu Społecznego dla naszego Szpitala. Nowa karetka zastąpi stary, wysłużony pojazd. Bardzo nas cieszy, że nasi pacjenci będą mogli korzystać z nowoczesnego, odpowiednio wyposażonego ambulansu, co przyczyni się do poprawy komfortu i bezpieczeństwa podczas transportu pacjentów 🚑

W trakcie uroczystości swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Elżbieta Lanc – Wicemarszałek Województwa Mazowieckiego oraz Pani Magdalena Biernacka – Dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego. Wśród naszych gości nie zabrakło również wspaniałych darczyńców, dzięki którym nowy pojazd trafił do nas.

W dniu dzisiejszym wszyscy mogli dostrzec rezultaty pracy Komitetu Społecznego, Gminy Czosnów, Samorządu Województwa Mazowieckiego, przedsiębiorców oraz wszystkich darczyńców. To dowód na ogromne zaangażowanie i wsparcie społeczności w celu poprawy opieki zdrowotnej w Szpitalu.