Porozumienie w sprawie utworzenia Referencyjnego Ośrodka Konsultacyjnego Szczepień Ochronnych Dzieci

09.12.2019

Z ogromną dumą i satysfakcją informujemy, że w naszym Szpitalu zostanie utworzony . Będzie to pierwsza tego typu jednostka w Polsce, mająca na celu nie tylko udzielanie konsultacji w zakresie szczepień, lecz także podejmowanie działań związanych z kształceniem kadry medycznej. W tym celu, w dniu wczorajszym, w obecności mediów zostało podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy naszym Szpitalem, a Głównym Inspektorem Sanitarnym, Narodowym Funduszem Zdrowia oraz Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Wydarzenie odbyło się z udziałem najwybitniejszych specjalistów i ekspertów w dziedzinie medycyny.