E-rejestracja
Ogłoszenia o pracę

Konkurs ofert na lekarza w Centrum Leczenia Mukowiscydozy (KOSZ/11/2024)

DYREKTOR
Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
ogłasza konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Centrum Leczenia Mukowiscydozy SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym w zakresie chorób płuc dzieci.

Przedmiot oferty:

Udzielanie świadczeń zdrowotnych  w Centrum Leczenia Mukowiscydozy w zakresie chorób płuc dzieci zwanymi dalej „świadczenia zdrowotne”.

Opis przedmiotu konkursu :

Świadczenia będą realizowane w oparciu o przepisy prawa obowiązujące w podmiotach leczniczych, Regulamin organizacyjny SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśny, przepisy BHP i przepisy wydawane przez Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia. Nadzór nad wykonywanymi świadczeniami sprawuje Kierownik Pionu – lekarz kierujący oddziałem lub Zastępca lekarza kierującego oddziałem poszczególnego oddziału oraz Zastępca Dyrektora ds. Medycznych.

Świadczenia mogą wykonywać lekarze posiadający:

-prawo wykonywania zawodu,

-dyplom lekarza,

-lekarz specjalista w dziedzinie chorób dzieci z doświadczeniem w leczeniu pacjentów z mukowiscydozą.

Udzielanie świadczeń zdrowotnych odbywać się będzie na terenie SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym, według harmonogramów ustalanych w cyklu miesięcznym przez Zamawiającego.
Udzielanie świadczeń odbywać się będzie w szczególności w następujących jednostkach szpitala:

• Centrum Leczenia Mukowiscydozy, Kliniczny Oddział Chorób Płuc

Czas wykonywania świadczeń : od dnia podpisania umowy do 31.01.2025 r.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej, której wzór stanowi załącznik nr 3 do Szczegółowych Warunków Konkursu Ofert w sprawie udzielania zamówienia
  • Pracę wśród profesjonalistów
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej
  • Odległość od Centrum Warszawy 18km.

Termin składania ofert: 31.01.2024 r. do godziny 10:30
Wymagane dokumenty stanowiące załącznik do ogłoszenia należy złożyć osobiście do Działu Spraw Pracowniczych do dnia 31.01.2024 r. do godziny 10:30

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 106