Ogłoszenia o pracę

Konkurs ofert na udzielanie świadczeń w zakresie pediatrii (KOSZ/26/2022)

DYREKTOR
Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
ogłasza konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych w Klinicznym Oddziale Pediatrii i na Izbie Przyjęć  SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym  w zakresie pediatrii

Przedmiot oferty:

• Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie pediatrii zwanymi dalej świadczenia zdrowotne w Klinicznym Oddziale Pediatrii i na Izbie Przyjęć  SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

Opis przedmiotu konkursu :

• Świadczenia będą realizowane w oparciu o przepisy prawa obowiązujące w podmiotach leczniczych, Regulamin organizacyjny SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśny, przepisy BHP i przepisy wydawane przez Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia. Nadzór nad wykonywanymi świadczeniami sprawuje Kierownik Pionu Zachowawczego Oddziału Pediatrii – lekarz kierujący Oddziałem oraz Zastępca Dyrektora ds. Medycznych.
  • Świadczenia mogą wykonywać lekarze, posiadający udokumentowane kwalifikacje w dziedzinie pediatrii (w szczególności posiadający specjalizację z pediatrii lub posiadający tytuł specjalisty w dziedzinie pediatrii lub posiadający tytuł specjalisty w specjalizacji pediatrycznej lub po zakończeniu co najmniej 3 lat szkolenia specjalizacyjnego w pediatrii).
  • Udzielanie świadczeń odbywać się będzie na terenie SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym, w szczególności w następujących jednostkach szpitala :
    • w Klinicznym Oddziale Pediatrii,
    • na Izbie Przyjęć,
    • poprzez udzielanie konsultacji pacjentom szpitala we wszystkich komórkach organizacyjnych na wezwanie lekarza,
    • według harmonogramu prac na kolejny miesiąc objęty umową.

Czas wykonywania świadczeń : od dnia podpisania umowy  do dnia 30.10.2023 r.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej której wzór stanowi załącznik nr. 3 do Szczegółowych Warunków Konkursu Ofert w sprawie udzielania zamówienia
  • Pracę wśród profesjonalistów,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej
  • Odległość od Centrum Warszawy 18km

Termin składania ofert: 19.10.2022 r. do godziny 9:00

Wymagane dokumenty stanowiące załącznik do ogłoszenia należy złożyć osobiście do Działu Finansowo-Księgowego wraz ze wszystkimi załącznikami na ponumerowanych kolejno stronach w zaklejonej kopercie opatrzonej danymi oferenta do dnia 19.10.2022 r. do godziny 9:00
Kontakt: Dział Finansowo-Księgowy, tel. 22 76 57 395