BIP
E-rejestracja
Ogłoszenia o pracę

Opiekunka medyczna / Opiekun medyczny

zatrudni do Klinicznego Oddziału Otorynolaryngologii na stanowisko: Opiekunka medyczna / Opiekun medyczny

Główne zadania:

  • Wykonywanie wszystkich czynności koniecznych do opiekowania się chorym i rozpoznawanie problemów opiekuńczych pacjenta,
  • Współpraca z zespołem specjalistów w zakresie planowania i realizowania opieki pacjenta,
  • Pomoc pielęgniarce podczas wykonywania czynności i zabiegów pielęgniarskich,
  • Transport wewnątrzszpitalny pacjenta na zabiegi oraz badania,
  • Wykonywanie zabiegów higienicznych u pacjenta i ich dokumentowanie,
  • Organizowanie czasu wolnego poprzez zabawy, gry, chodzenie na spacery,
  • Pomaganie pacjentowi w komunikowaniu się z zespołem opiekuńczym i terapeutycznym oraz z innymi pacjentami,
  • Udzielanie wsparcia emocjonalnego pacjentowi oraz jego rodzinie,
  • Udzielanie pierwszej pomocy w stanach nagłego zagrożenia zdrowia.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego, kwalifikacji opiekuna medycznego,
  • Komunikatywności,
  • Empatii,
  • Kultury osobistej,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Łatwości uczenia się i przyswajania nowych umiejętności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Pracę wśród profesjonalistów,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18 km.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107