Ogłoszenia o pracę

Salowa/y

zatrudni na stanowisku: Salowa/y

Główne zadania:

  • Sprzątanie,  mycie i dezynfekcja wszystkich pomieszczeń szpitalnych.
  • Systematyczne opróżnianie koszy z odpadami.
  • Uzupełnianie dozowników na mydło, środek dezynfekcyjny, ręczniki, papier toaletowy.
  • Transport środków czystościowych i dezynfekcyjnych z magazynu.
  • Mycie i dezynfekcja sprzętu po zakończonych pracach porządkowych.
  • Właściwe używanie środków potrzebnych do utrzymania czystości.

Oczekujemy:

  • Sumienności,
  • Dokładności,
  • Odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Narzędzia pracy, środki czystości,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18 km.

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny,  prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107 lub 106