Ogłoszenia o pracę

PSYCHOLOG DZIECIĘCY

zatrudni na stanowisku: Psycholog Dziecięcy

Główne zadania:

  • Konsultowane pacjentów hospitalizowanych w Klinicznym Oddziale Pediatrii z Pododdziałem Alergologii, Endokrynologii, Neurologii,
  • Wykonywanie specjalistycznych, wystandaryzowanych testów psychologicznych, które służą do oceny rozwoju intelektualnego, poznawczego, emocjonalnego i społecznego dziecka,
  • Wsparcie psychologiczne rodziców hospitalizowanych pacjentów.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego psychologicznego (psycholog kliniczny),
  • Wiedzy z zakresu psychologii rozwojowej oraz neuropsychologii,
  • Doświadczenie kliniczne w pracy psychologa dziecięcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę (w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin),
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w nowo wyremontowanym oddziale, spełniającym wymagania stawiane szpitalom w XXI wieku (sale jednoosobowe),
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej (odległość od Centrum Warszawy 18 km).

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107 lub 105