BIP
E-rejestracja
Ogłoszenia o pracę

Rejestracja / Pretriaż / Izba Przyjęć

zatrudni do Ambulatorium Izby Przyjęć: Rejestracja / Pretriaż  / Izba Przyjęć

Główne zadania:

  • Udzielanie pełnej i rzetelnej informacji na temat usług medycznych świadczonych przez szpital i przychodnie przyszpitalne, wraz z podaniem zasad i procedur ogólnie obowiązujących,
  • Pełna obsługa informacyjna dla pacjenta, osobista i telefoniczna,
  • Weryfikacja zaplanowanych wizyt u lekarzy na dany dzień, komunikacja z pacjentami w sprawie potwierdzenia lub ewentualnej zmiany terminu wizyty,
  • Przekazywanie i odbieranie po wypełnieniu ankiet dla pacjentów przy wejściu do szpitala,
  • Przekazywanie dokładnych informacji pacjentom o tym którędy dojść do danej komórki organizacyjnej szpitala oddziału, poradni lub pracowni, wraz z asystą osobistą jeśli jest oczekiwana lub konieczna,
  • Monitoring ilości zgłaszających się pacjentów na Izbę Przyjęć poprzez współpracę z zespołem pielęgniarskim na Izbie Przyjęć,
  • Pomoc rodzinom w obsłudze biletomatu,
  • Obsługa sprzętu biurowego.

Rodzaj pracy:

  • Praca zmianowa w systemie równoważnym od 7:00 do 19:00 lub od 19:00 do 7:00 po 12 godzin.

Oczekujemy:

  • Minimum średniego wykształcenia,
  • Komunikatywności i profesjonalizmu w obsłudze pacjenta,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Łatwości uczenia się i przyswajania nowych zadań,
  • Dokładności i rzetelności w planowaniu i realizacji zadań,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku rejestratorki medycznej, będzie mile widziana.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę,
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej (odległość od Centrum Warszawy 18 km).

Wymagane dokumenty: CV proszę wysłać na adres mailowy rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107 lub 106

Przesyłając dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez SZPZOZ im. Dzieci Warszawy Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry@szpitaldziekanow.pl.