BIP
E-rejestracja
Ogłoszenia o pracę

Starszy księgowy

zatrudni na stanowisku: Starszy księgowy

Główne zadania:

  • Ewidencja księgowa zdarzeń gospodarczych.
  • Uzgadnianie sald kont ksiąg pomocniczych z księgą główną,
  • Współpraca z Głównym Księgowym w działaniach przez niego podejmowanych,
  • Udział w rozwiazywaniu problemów podatkowo-księgowych w celu właściwego ujęcia transakcji w księgach rachunkowych, analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych już wprowadzonych,
  • Aktywne uczestnictwo z zamknięciu ksiąg rachunkowych, w tym przygotowanie dokumentów dla audytora,
  • Monitorowanie zmian w prawie bilansowym oraz podatkowym i podejmowanie działań zmierzających do wdrożenia tych zmian.

Oczekujemy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Szpitalu – warunek konieczny,
  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego,
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości aktualnych przepisów podatkowych VAT i CIT, ustawy o rachunkowości i innych odpowiednich przepisów prawa,
  • Umiejętności redagowania pism urzędowych i prowadzenia komunikacji służbowej,
  • Obsługi programów finansowo-księgowych (mile widziana znajomość systemu SIMPLE.ERP),
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w tym Excel),
  • Zdolności analitycznego myślenia,
  • Umiejętności pracy zespołowej,
  • Samodzielności, sumienności, rzetelności oraz zaangażowania w pracę.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w życzliwym zespole nastawionym na współpracę,
  • Wspierającą kulturę organizacyjną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej,
  • Odległość od Centrum Warszawy 18 km.

Wymagane dokumenty: CV, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107

Przesyłając dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez SZPZOZ im. Dzieci Warszawy Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry@szpitaldziekanow.pl. Proszę w cv zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.