E-rejestracja

Przebudowa drogi na odcinku ul. Konopnickiej

25.06.2024

W związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi na odcinku ul. Konopnickiej do przedszkola samorządowego w Dziekanowie Leśnym wraz z budową pętli autobusowej i wymianą oświetlenia” uprzejmie informujemy, iż od 1 lipca 2024r. do 26 września 2024r. będą prowadzone prace drogowe na pętli autobusowej przy Szpitalu. Od 15.07.2024r. na ul. Marii Konopnickiej w rejonie pętli autobusowej będzie wprowadzony ruch wahadłowy.
Dojazd do szpitala, przedszkola oraz pobliskiego osiedla będzie zapewniony. Przystanek autobusowy na pętli będzie funkcjonował. Transport będzie odbywał się według nowego rozkładu jazdy. Pasażerowie będą mieli przystanek przesiadkowy na tymczasowej pętli autobusowej przy ul. Graniczka w Dziekanowie Leśnym.