Przekazanie kardiomonitorów od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

27.01.2021

Przekazanie kardiomonitorów od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Mamy ogromny zaszczyt poinformować, iż 22 stycznia Fundacja WOŚP przekazała dla naszego Szpitala kardiomonitory, które będą służyły do diagnostyki pacjentów Klinicznego Oddziału Chirurgii – Centrum Leczenia Kamicy. Monitory z serii Efficia CM ułatwiają monitorowanie, analizę, rejestrację oraz sygnalizowanie alarmów wielu parametrów życiowych u dzieci i noworodków. Dzięki swojej szerokiej funkcjonalności mogą być przeznaczone do stosowania zarówno przy łóżku pacjenta, jak i podczas jego transportu na terenie placówki. Monitory te umożliwiają  również wykonanie zapisu EKG, podstawowej analizy arytmii, analizy odcinka ST, pomiaru SpO2 ciśnienia krwi w pomiarze nieinwazyjnym, temperatury w dwóch pomiarach oraz impedancyjnego pomiaru czynności oddechowej.

W imieniu naszych wspaniałych pacjentów serdecznie dziękujemy za ten wspaniały dar.

„Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”.

Albert Schweitzer