Sprzęt medyczny dla Szpitala od fundacji WOŚP

05.05.2022

Sprzęt medyczny dla Szpitala od fundacji WOŚP

Szanowni Państwo
Niezmiernie miło nam poinformować, iż Fundacja WOŚP dokonała zakupu sprzętu medycznego , który trafi również do naszego Szpitala.

Środki na zakup sprzętu zostały zebrane podczas  29. Finału WOŚP, który odbył się w styczniu 2021 roku, i był dedykowany  szeroko pojętej diagnostyce głowy i laryngologii.W ramach zakupów dla audiologii i laryngologii fundacja WOŚP przekaże do naszej placówki:
– TITAN (zintegrowane urządzenie do peryferyjnych badań audiologicznych)
– audiometr kliniczny
– urządzenia do badania potencjałów wywołanych (ABR).

Bardzo dziękujemy fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz wszystkim osobom, które przyczyniły się do zakupu powyższego sprzętu wpłacając datki na rzecz fundacji WOŚP. Dzięki Wam nasi pacjenci będą mogli być prawidłowo diagnozowani a tym samym skuteczniej leczeni.
Więcej o całym przedsięwzięciu przeczytacie pod linkiem: