E-rejestracja

Wsparcie finansowe otrzymane od Fundacji Orlen oraz Urzędu Marszałkowskiego na zakup Lasera Lumenis P120 Moses

15.10.2021

Serdecznie dziękujemy Fundacji Orlen za przekazanie darowizny finansowej w kwocie 150 000,00 zł, oraz Urzędowi Marszałkowskiemu, który przekazał środki w kwocie 850 000, oo zł.  Dzięki otrzymanemu wsparciu Szpital zakupił Laser Lumenis P120 Moses na potrzeby Klinicznego Oddziału Chirurgii – Centrum Leczenia Kamicy. Laser służy do kruszenia kamieni, podnosi standardy diagnostyczne i zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa pacjentów podczas wykonywanych zabiegów operacyjnych z zakresu urologii.

To jednak nie pierwsza darowizna jaką nasz Szpital otrzymał od Fundacji Orlen. W roku 2017 otrzymaliśmy 1 000 000,00 zł z przeznaczeniem na zakup aparatu do wykonywania zabiegów ESWL – kruszenia kamieni nerkowych i moczowodowych falą uderzeniową generowaną zewnątrz-ustrojowo.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wieloletnią współpracę i wsparcie jakie otrzymaliśmy od Fundacji Orlen. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach na rzecz leczenia naszych małych pacjentów wspólnie przyczynimy się do realizacji kolejnych wspaniałych inicjatyw, które wpłyną na rozwój naszego Szpitala i podniosą jego standardy medyczne.