„Wymiana kontenerów zlokalizowanych przy Izbie Przyjęć”

„Wymiana kontenerów zlokalizowanych przy Izbie Przyjęć”

Uprzejmie informujemy, iż w dniach

20.09. – 22.09.2022r (wtorek, środa, czwartek)

nastąpią prace, związane z wymianą kontenerów zlokalizowanych przy IZBIE PRZYJĘĆ (Poczekalnia).

W tych dniach zostanie przeniesione wejście na Izbę Przyjęć – na wejście obok po schodkach przystosowanych również dla osób niepełnosprawnych. Stanowisko pretriage zostanie przeniesione w inne miejsce –  przy wejściu do Poradni Szpitalnych. Przeniesione zostanie również miejsca parkingowego dla Karetki i osób niepełnosprawnych – zgodnie z oznakowaniem.

Koordynowanie ruchem drogowym w tych dniach będzie się odbywało pod nadzorem wyznaczonego pracownika.

Tym samym, w powyższych dniach nastąpią utrudnienia w organizacji wewnętrznego ruchu drogowego na terenie Szpitala:

Od 20.09.br. (wtorek) od godziny 15.00. ZAKAZ  PARKOWANIA samochodów w obrębie Pawilonów:

A (Administracja) wzdłuż drogi wewnętrznej,

Pawilon H,

Pawilon F,

Pawilon Ddo Pawilonu C (CLM)

WJAZD w tę strefę będzie możliwy tylko dla Karetki i osób niepełnosprawnych –w wyznaczonych miejscach.

Uprzejmie prosimy w tych dniach parkować auta na wyznaczonym parkingu

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy !!!