Zbiórka na karetkę dla Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym

07.09.2022

Z wielką radością i satysfakcją chcielibyśmy poinformować, iż z inicjatywy pracowników Szpitala, Gminnej Biblioteki Publicznej w Czosnowie, Stowarzyszenia Przyjaciół Sportu i Rekreacji „Szybka Piłka” oraz okolicznych mieszkańców, przy ogromnym wsparciu Urzędu Gminy Czosnów został powołany Komitet Społeczny, którego celem jest zebranie środków finansowych na zakup nowej karetki transportowej dla naszego Szpitala. Celem powyższych działań jest zwiększenie bezpieczeństwa oraz komfortu pacjentów podczas ich transportu. Komitet Społeczny zarejestrował zbiórkę publiczną (nr 2022/3169/KS), która będzie trwała od 01.08.2022 do 31.12.2022 r.

Zbieramy poprzez:

– ZBIÓRKĘ DO PUSZEK (ZBIÓRKA PUBLICZNA NR 2022/3169/KS)

– ZRZUTKĘ NA https://zrzutka.pl/ccu7g9

– DOBROWOLNE WPŁATY NA KONTO SZPITALA Z DOPISKIEM „DAROWIZNA NA ZAKUP KARETKI”
NR 89 80090007 0000 0475 2001 0005

-LICYTACJE NA GRUPIE: https://www.facebook.com/groups/803417800835614

W minioną niedzielę – 11 września,  cudownie bawiliśmy się na charytatywnym Pikniku Pożegnanie Lata- Święto gminy Czosnów zbierając fundusze na zakup nowej karetki dla Naszego Szpitala. Tego dnia swoje siły połączyło wiele osób o ogromnych sercach- mieszkańców gminy Czosnów, okolicznych przedsiębiorców oraz sponsorów, aby zebrać jak najwięcej funduszy na ten szczytny cel.  To wyjątkowe wydarzenie nie miało by miejsca, gdyby nie ogromne zaangażowanie i wsparcie Wójta Czosnowa – Antoniego Kręźlewicza a także Komitetu Społecznego oraz pracowników Szpitala.

Całe rodziny przybywały na imprezę, aby skorzystać z wielu atrakcji – najmłodsi uczestnicy mogli poskakać na dmuchanych konstrukcjach, wziąć udział w animacjach, czy też pojeździć konno, dorośli natomiast mogli skosztować wyśmienitych potraw przygotowanych przez najlepszych kucharzy z Klubu Szefów Kuchni oraz smakołyków od okolicznych Kół Gospodyń Wiejskich i Kół Sołeckich, wziąć udział w licytacjach, czy też bawić się w rytm znanych przebojów grup muzycznych oraz DJ-ów czy też obejrzeć Rewię Samby w wykonaniu znakomitych tancerek.

Chętnych do wsparcia akcji nie brakowało, co zaowocowało zebraniem ponad 24 tysięcy złotych. Jednak największą niespodzianką było przekazanie środków finansowych od Wójta Czosnowa, który dzięki podjętej uchwale przez samorząd gminy, przeznaczył imponującą kwotę 120 000 zł na rzecz Szpitala.

Obejrzyj galerie zdjęć: