Zmiany organizacyjne 6.11.2020

06.11.2020

UWAGA !!!

1. ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU PACJENTÓW W IZBIE PRZYJĘĆ I PORADNIACH SPECJALISTYCZNYCH ZABIEGOWYCH

Informujemy, iż od dnia 8-9.11.2020 roku, z uwagi na remont Izby Przyjęć, zmienia się organizacja ruchu pacjentów. Wejście do Izby Przyjęć zostało tymczasowo przeniesione do innej lokalizacji tj. „WEJŚCIE P”

SCHEMAT WEJŚCIA DO SZPITALA

1. Udaj się do biletomatu ( Izba Przyjęć – pierwsze drzwi).
2. Pobierz bilet zgodnie z powodem wizyty.
3. Wróć do poczekalni i wypełnij ankietę:
• Ankieta – Izba Przyjęć/Poradnia
• Ankieta – Przyjęcie do szpitala
4. Czekaj na wezwanie (wyświetlenie Twojego numeru, bądź wezwanie głosowe).
5. Po wezwaniu wraz z ankietą udaj się do „WEJŚCIA P”.
6. Wychodząc z poczekalni udaj się w prawo i kieruj się zgodnie z kierunkiem strzałek.
7. „WEJŚCIE P” znajduje się ok. 15 metrów od poczekalni po prawej stronie.

2. ZMIANA GODZIN PRACY REJESTRACJI PORADNI SPECJALISTYCZNYCH ZABIEGOWYCH ORAZ PRZYJĘĆ PLANOWYCH

Informujemy, iż od dnia 04.11.2020 roku, z uwagi na braki kadrowe w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną Rejestracja Poradni Zabiegowych oraz przyjęć planowych będzie czynna w godzinach 7:30-14:30 do odwołania.

3. ZMIANA LOKALIZACJI PORADNI CHIRURGICZNEJ

Informujemy, iż od dnia 09.11.2020 roku Poradnia Chirurgiczna zostaje na stałe przeniesiona do nowej lokalizacji tj.

1. Wejściem do Szpitala  „WEJŚCIEM P”
2. Następnie kieruj się w lewo do końca korytarza.
3. Po minięciu szklanych drzwi udaj się do windy, która znajduje się po lewej stronie.
4. Winda zjedź na „Poziom 0”.
5. Po wyjściu z windy kieruj się w prawo, następnie prosto korytarzem zgodnie z oznakowaniem.

Za utrudnienia przepraszamy!