Zmiany organizacyjne od dn.07.12.2020

Szanowni Pacjenci i Rodzice

Uprzejmie informujemy, iż remont Izby Przyjęć SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym dobiegł końca. W związku z powyższym z dniem 07.12.2020r. przywracamy poprzednio obowiązujące zasady organizacji ruchu pacjentów w Izbie Przyjęć, Rejestracji Szpitala oraz Poradniach Specjalistycznych Zabiegowych (Poradnia chirurgiczna, Poradnia otolaryngologiczna, Poradnia okulistyczna)  i Zespole Poradni Zachowawczych ( Poradnia endokrynologiczna. Poradnia alergologiczna, Poradnia chorób płuc, Poradnia neurologiczna, Poradnia chorób zakaźnych, Poradnia pediatryczna, Poradnia szczepień).

Schemat wejścia do Szpitala:

1. UDAJ SIĘ DO BILETOMATU ( Izba Przyjęć – pierwsze drzwi)

2. POBIERZ BILET ZGODNIE Z POWODEM WIZYTY.

3. WRÓĆ DO POCZEKALNI I WYPEŁNIJ ANKIETĘ zgodnie z powodem wizyty: – Ankietę – IZBA PRZYJĘĆ/PORADNIE LUB Ankieta – PRZYJĘCIE DO SZPITALA

4. CZEKAJ NA WYŚWIETLENIE TWOJEGO NUMERU

5. WEJDZ DO IZBY PRZYJĘĆ I ZADZWOŃ DOMOFONEM

6. CZEKAJ NA OTWARCIE DRZWI

7. PACJENT ZOSTANIE WPUSZCZONY DO SZPITALA I DO POCZEKALNI ZESPOŁU PORADNI SPECJALISTYCZNYCH NAJWCZEŚNIEJ 20 MINUT PRZED ZAPLANOWANĄ WIZYTĄ. PROSIMY NIE PRZYCHODZIĆ WCZEŚNIEJ, NIŻ O WYZNACZONEJ GODZINIE.

W trakcie pobytu na terenie Szpitala oraz wizyty u lekarza specjalisty, pacjent oraz rodzic/opiekun są zobowiązani do noszenia masek ochronnych.

8. ZMIANA LOKALIZACJI PORADNI CHIRURGICZNEJ.

Informujemy, iż Poradnia Chirurgiczna została na stałe przeniesiona do nowej lokalizacji tj. na piętro 0 do Pawilonu F.

SCHEMAT DOJŚCIA DO PORADNI CHIRURGICZNEJ:

1. BĘDĄC NA IZBIE PRZYJEĆ, KIERUJ SIĘ DO SCHODÓW ( PO LEWEJ STRONIE OD WEJŚCIA, NAPRZECIW SZATNI)
  2. ZEJDŹ NA PIĘTRO 0 I KIERUJ SIĘ W LEWĄ STRONĘ, ZGODNIE Z OZNAKOWANIEM.