BIP
E-rejestracja
Dyrekcja i Administracja

mgr Renata Tarwacka – Pielęgniarka Naczelna

mgr Renata Tarwacka – Pielęgniarka Naczelna

 

 

Telefon: (22) 76 57 104

Absolwentka Liceum Medycznego w Łomży. Ukończyła specjalizację w zakresie pielęgniarstwa pediatrycznego i kurs kwalifikacyjny z zakresu organizacji i zarządzania dla kierowniczej kadry pielęgniarskiej. Tytuł magistra uzyskała na kierunku edukacja zdrowotna i promocja zdrowia w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku. Jest absolwentką studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego „Zarządzanie ryzykiem w opiece zdrowotnej”.

Od 1982 r. jest pracownikiem Szpitala w Dziekanowie Leśnym. Karierę zawodową rozpoczęła od stanowiska Pielęgniarki w Oddziale Laryngologii. W okresie 2002-2007 pełniła funkcję Zastępcy Pielęgniarki Oddziałowej, a następnie do 2012 r. Pielęgniarki Oddziałowej. Od 2012 r. sprawowała funkcje p.o. Pielęgniarki Naczelnej. W 2017 r. objęła stanowisko Pielęgniarki Naczelnej Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. „Dzieci Warszawy” w Dziekanowie Leśnym.

Trzykrotnie nagrodzona przez Marszałka Województwa Mazowieckiego. Dwukrotnie (w 2008 i w 2017 r.) uhonorowana Dyplomem Uznania za wybitne zasługi oraz działalność na rzecz rozwoju Województwa Mazowieckiego. W 2017 r. uhonorowana Dyplomem Uznania za pracę i zaangażowanie w otwarcie Centrum Leczenia Mukowiscydozy.

Mazowsze serce Polski
© Copyright 2024 SZPZOZ        Realizacja MediaHealthPolityka prywatności