BIP
E-rejestracja
Ogłoszenia o pracę

Kierownik zakładu diagnostyki obrazowej

Zobacz również

DYREKTOR
Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
zatrudni na stanowisko: Kierownik zakładu diagnostyki obrazowej

Główne zadania:

  • Koordynowanie pracą Zakładu Diagnostyki Obrazowej
  • Bieżąca praca jako radiologa

Oczekujemy:

  • prawa wykonywania zawodu,
  • tytułu specjalisty w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej,
  • wskazane doświadczenie w radiologii pediatrycznej,
  • umiejętności, współpracy w zespole,
  • odpowiedzialności i samodzielności;
  • 7 lat pracy w zawodzie lekarza.

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia do ustalenia, w trybie pracy stacjonarnej w siedzibie Szpitala (warunek konieczny) oraz możliwość dodatkowo pracy zdalnej pracy (teleradiologia),
  • pracę w zespole profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej (odległość od Centrum Warszawy 20 km). Szpital jest skomunikowany miejską komunikacją w Warszawie

Wymagane dokumenty: CV, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107

Przesyłając dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez SZPZOZ im. Dzieci Warszawy Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry@szpitaldziekanow.pl.

Załączniki

Mazowsze serce Polski