BIP
E-rejestracja
Ogłoszenia o pracę

Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

Zobacz również

DYREKTOR
Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej
im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
zatrudni na stanowisko: Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki do Działu Techniczno-Eksploatacyjnego

Główne zadania:

  • Zarządzanie flotą samochodową Szpitala, prowadzenie spraw związanych z terminowym ubezpieczeniem samochodów, okresowymi badaniami, naprawami oraz organizacja serwisów pojazdów,
  • Monitoring i nadzór nad flotą przy użyciu narzędzi systemowych (GPS)
  • Organizowanie wyjazdów karetką w ramach transportu wewnętrznego (m.in. badania pacjentów, badania laboratoryjne itp.), rozliczanie czasu pracy kierowców,
  • Planowanie zakupów, min. składanie zamówień u dostawców
  • Planowanie budżetu zakupów min. biurowych,.
  • Merytoryczne przygotowywanie specyfikacji i udział w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego dotyczących dot. min umów na asortyment biurowy, gospodarczy itp.
  • Dbanie o optymalne stany magazynowe.
  • Obsługiwanie systemu magazynowego – Simple.ERP
  • Sprawdzanie zgodności dostarczonego towaru z dokumentacją

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe,
  • doświadczenia zawodowego min dwa lata  w obszarze logistyki,
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B,
  • dobra znajomość MS Office (w szczególności Outlook i Excel)
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych.
  • zaangażowanie i wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę na pełny etat, praca stacjonarna w siedzibie Szpitala (warunek konieczny),
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjną lokalizację w mikroklimacie Puszczy Kampinoskiej (odległość od Centrum Warszawy 20 km). Szpital jest skomunikowany miejską komunikacją w Warszawie

Termin składania ofert: 27.12.2022 r.

Wymagane dokumenty: CV, prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@szpitaldziekanow.pl.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W tytule e-maila proszę wpisać nazwę stanowiska.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych, tel. 22 76 57 107 lub 106

Przesyłając dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez SZPZOZ im. Dzieci Warszawy Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry@szpitaldziekanow.pl.

Załączniki

Mazowsze serce Polski